RSS
poniedziałek, 13 czerwca 2011

Niewielu ludzi kojarzy co oznacza termin e-prasa. To błąd, bo e-prasa z dnia na dzień jest coraz popularniejsza i co miesięc pojawia się więcej tematycznej treści, właśnie w formie elektronicznej.

E-prasa to..
Najprościej ujmując ten termin, jest to elektroniczna gazeta, zazwyczaj plik w formacie PDF, który bardzo prosto można odczytać na komputerze, tablecie, czy dedykowanych czytnikach, a nawet na telefonach komórkowych. Format ten jest przystosowany do prezentowania tekstu połączonego z grafiką. Dzięki temu treści elektroniczne prezentują się identycznie jak treści prasy tradycyjnej. 

Gdzie kupować e-prasę?
Większość ludzi kojarzy prasę z osiedlowym kioskiem, w którym codziennie można znaleźć poranną, świeżą prasę.  Czy może być coś wygodniejszego? Owszem – kupując e-prasę nie muisz nawet wychodzić z domu. Wystarczy tylko włączysz komputer, wejdziesz na stronę kiosku internetowego np. iBOOKer.pl, zamówisz wybraną e-gazetę– zrobić szybki przelew i do 5 minut na Twoją skrzynke dostaniesz najświeższe wydanie gazety. Bez zakładania kapci i zdejmowania piżamy. Co więcej można to zrobić praktycznie o dowolnej porze dnia i nocy.

A więc..
E-prasa to idealny sposób na zaopatrywanie się w jakąkolwiek prasę. Dodatkową zaletą jest to, że wiele gazet jest wydawanych tylko i wyłącznie w formie elektronicznej.