RSS
sobota, 28 stycznia 2012
Skąd można wziąć e-booki?
Każda osoba, która planuje zaopatrzenie się w e-booka powinien w pierwszej kolejności zastanowić się, jakie książki ją interesują. Dopiero potem można rozpocząć poszukiwania. Oczywiście istnieją sklepy, w których można zakupić dosłownie wszystko co jest dostępne na rynku, wszakże często w nich można liczyć na ciekawe promocje.
Na czym polegają promocje w sklepach z e-bookami?
Duża ilość niewielkich sklepów posiada w swojej ofercie e-booki... całkowicie za darmo. Są to przeważnie tylko wybrane pozycje, które mają zachęcić użytkownika danego sklepu do zakupu płatnych książek w cyfrowym formacie. Dodatkowo na stronach sprzedażowych można znaleźć całą masę próbek e-booków do ściągnięcia za friko – są to ich wybrane rozdziały czy też strony. Dzięki temu można sobie najpierw zapoznać się z fragment zanim podejmie się decyzję o zakupie książki.
Gdzie zatem kupować?
Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie – najlepiej jest kupić tam gdzie jest najtaniej i sklep ma wyrobioną markę na rynku (np. iBOOKer.pl)Pamiętaj, że zanim wykona się zamówienie to należy dobrze sprawdzić czy zamawiany ebook posiada to czego oczekujemy poprzez przeczytanie jej fragmentów (jak w klasycznej księgarni).